top of page

İç ve Dış Cephe Boyama

Boya rulosu

İç ve Dış Cephe Boyama

Tüm yapıların boya işlemleri estetik anlamda ve uzun ömürlü kullanım açısından büyük önem taşıyor. Hatta yapıları güzel hale getiren en önemli etkenin boya olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Bu durum iç veya dış cephe boyama işlemlerinin hepsi için geçerlidir. Bu nedenle kaliteli bir firmadan boya için hizmet almak en mantıklısı olacaktır. Alanında uzman ve sektör tecrübesi olan firmaların ekipleri de aynı zamanda kendi branşlarında yeterli tecrübeye sahip olduğu için hizmet kalitesi de aynı oranda üst seviyede oluyor. Bizde villa tadilat İzmir olarak dış ve iç cephe boya hizmetini en kaliteli şekilde sunuyoruz. Sektör tecrübemiz ve kullandığımız malzemelerin kalitesi sizin de aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlayacaktır. Siz de hemen hizmet almak ve hizmete ilişkin detayları öğrenmek için geç kalmadan bizimle iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz. Boya hizmeti almak için de en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz!

İç Cephe Boya Hizmeti

Yapıların iç cephelerindeki boya işlemi profesyonel olmalı ve titizlikle yapılmalıdır. Çünkü iç cephe boyası sürekli göreceğiniz ve dekorasyonun da önemli yapı taşlarından biri olarak dikkat çekiyor. Alanın genel dekorasyonuna ve zevkinize hitap eden renk seçeneklerinden birini seçerek siz de iç cephe boya hizmetini profesyonel ekibimizden alabilirsiniz. Boya çeşitleri birbirinden farklılık gösteriyor. Duvarların kirlenmesini engelleyen akıllı boyaların yanı sıra, silinebilir ve oldukça estetik bir görüntü yaratan boya seçenekleri de bulunuyor. Siz de yaşam alanlarınızın hem modern hem de uzun ömürlü kirlenmende görünmesini istiyorsanız doğru bir boya seçimi ile profesyonel bir ekipten hizmet alabilirsiniz. Villa tadilat İzmir olarak sizlere bu hizmetin en kalitelisini sunmayı taahhüt ediyoruz. Çünkü kullandığımız boya malzemelerinin kalitesinin yanı sıra ekibimizin alanında profesyonel olması başarılı sonuçlar sunmamızı sağlıyor. Dış ve iç cephe boya hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Dış Cephe Boya Hizmeti

Yine dış cephe boya hizmeti de en az iç cephe boyama işlemleri kadar önem taşıyor. Bildiğiniz üzere yapıların dış cepheleri sürekli çevresel faktörlere maruz kalıyor. Bu nedenle de yıpranma ve deforme olmaya oldukça müsait alanlardır. Dış cephede deformasyonu en az seviyeye indiren temel etken ise boyadır. Kaliteli ve doğru boya ile alınan hizmet yapıların dış cephesinin daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Firmamız bu konuda sizlere etkin ve yetkin hizmet sunuyor. En kaliteli dış ve iç cephe boya hizmetlerini almak için bizim doğru adreslerden biri olduğumuzu bilmelisiniz.

Dış ve iç cephe boya işlemleri için fiyatlarımız farklılık gösteriyor. Boyanacak alanın durumu, tadilat gereksinimi ve özellikle de genel alan hacmi fiyatların şekillenmesinde büyük etkide rol oynuyor. Siz de en kaliteli boya hizmetini uyguna almak istiyorsanız bizi aramayı unutmayın!

İç mekan ve dış mekan boya işleriniz için Konya’da Boyacı ekibimizle 15 yıllık kazandığı ustalık ve tecrübe ve işin içinde büyümenin verdiği güvenle bu gün artık kusursuz işlere mührünü vuran, size özel ve mekanlara en uygun uygulama taktikleri ile Konya’da taktir ve tebrik toplayan firmamız boya badana alçı tadilat işlerinde de sektörünün en başarılı işletmelerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

KONYA BOYACI USTASI

Konya boya ve diğer tadilat işlerinizi, işinin ustası ve alanında uzman boya badana alçı ustaları ile yapan, sahip olduğu tecrübe ve birikim sayesinde malzeme ve zaman israfı yapmadan en kısa sürede işini bitiren ekibimiz boya badana sektörün en önemli uzmanlık detayı olan, sadece mekanların hoş olmayan yapısını değiştirmekle kalamayıp, mekanlarınıza güzellik ve zerafet katan boyacı ustası ve badana işleri yaparak binlerce referansa sahip usta ekibimiz daima en iyi hizmet için çalışıyoruz.

KONYA BOYA USTASI

Konya, meram, selçuklu, karatay, yazır, bosna, nalçacı ve diğer tüm semtlerinde Boyacı ekibimiz Sahip olduğu birikim tecrübe ve öngörüleri iş sahipleri ile paylaşıp, boya ve malzeme seçimi konusunda danışmanlık hizmeti vererek daha kusursuz sonuçlara zemin hazırlayan işletmemiz, yaptığı her işin en iyisini ve en güzelini yaparak şanına san tecrübesine tecrübe katarak yoluna devam etmektedir. ücretsiz keşif işleriniz için boyacılarımıza haber verdiğinizde aynı gün ücretsiz keşif yapıyoruz daima müşteriye karşı dürüst olarak yaptığımız iş anca içimize sinerse usta gözüyle evet oldu diyorsak size teslime ediyoruz.

İç Cephe Boya Konya, Dış Cephe Boya Konya

İÇ CEPHE BOYA

Bina iç cephelerin boyanmasını sağlayan iç cephe boyaları sayesinde kullanıcının istekleri doğrultusunda renkler seçilebilmektedir. İç cephe boyalarını kullanarak binanıza istediğiniz dekorasyonu uygulamanız mümkündür. Örnek vermek gerekirse küçük evleri açık renkte bir boya ile boyamak dekorasyona katkı sağlarken büyük daireler koyu renkleri kullanabilmektedir. Bunun sebebi ise koyu renkli yüzeylerin ışığı tutması, açık renkli yüzeylerin ise ışığı yansıtması sayesinde mekanlarınıza derinlik ve genişlik katar.

Tüm boyalar yapılarında bulunan bağlayıcıların tipiyle adlandırılırlar. Örneğin akrilik esaslı boyanın bağlayıcısı akrilik iken, sentetik esaslı boyanın bağlayıcısı ise alkiddir.

İç cephe duvar yüzeyleri boyalar çözücü maddeye göre ayrılır. Su bazlı boyalar ile sentetik esaslı boyaların, özellikleri ve performansları açısından farklılıkl gösterir. Su bazlı boyaların nefes alma özelliği vardır, sentetik esaslı saten boyaların bu özellik yoktur. Bununla beraber su bazlı boyalar duvarda oluşan alkali etkiye nem ile birlikte çok daha dirençlidirler. Sentetik esaslı boyaların silinme direnci su bazlı boyalara göre çok daha yüksektir. Ancak bu tip boyaların sararma riski vardır. Sentetik ve su bazlı tercihi yapıldıktan sonra görüntü tercihi ortaya çıkar. Bu da su bazlı boyalarda; mat ve yarı mat, sentetik esaslı boyalarda ise mat, yarı mat saten ve parlak olarak karşımıza çıkar.

Su bazlı boyalarda mat görüntüde olanlar genel olarak PVA esaslı, akrilik kopolimer esaslı veya akrilik esaslı olarak birbirinden ayrılır.

Parlak sentetik boyalar ışığı aşırı yansıtmaları nedeniyle duvarda kullanılmaları çok yaygın değildir. Genel olarak ahşap kapı, pencere ve metallerde uygun astarlar ile kullanılır. Tüm boyalarda istenilen sonucu elde etmek için yüzey mutlaka boyaya hazırlanmalı ve astar kullanılmalıdır.

İç Cephe Boya Ustası Konya

Konya’da ihtiyac duyduğunuz konya ev boya ustası, konya işyeri boya ustası, konya dış cephe boya ustası, konya iç cehpe boya ustası, konya boyacı, konya boyacı ustaları, konyada en iyi boyacı, konyada en iyi boyacı ustaları, konya duvar boya ustası ve diğer er türlü boyacı ustası ile ilgili bize ulaşabilir ve size özel tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.,

bottom of page