top of page

 İç ve Dış Cephe Mantolama

Modern Daire Blok

 İç ve Dış Cephe Mantolama

Yeni yapılan tüm yapılarda mantolama işlemlerinin yapılması büyük önem taşıyor. Mantolama işlemi nedir diye soracak olursanız da; binaların iç veya dış yüzeylerine kompozit malzemeler ile kaplanan ısı yalıtım işlemi olarak tanımlanabilir. Sadece yeni yapılarda değil, eski binalarda da sonrada mantolama uygulaması yapılabilir. Elbette bunun için mutlaka profesyonel bir firmadan destek almanız gerekiyor. İç ve dış cephe mantolama hizmeti almak istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmette kaliteden taviz vermeyerek, en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz ve birinci sınıf malzemelerimiz ile iş ekipmanlarımız sayesinde sektörün lider firması olarak mantolama işlemleri konusunda son derece iddialı ve başarılı bir hizmet veriyoruz. Siz de hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey hızlıca bizimle iletişime geçerek talebinizi iletip randevu almanız olacaktır. Ayrıca fiyat tekliflerimizi öğrenmek için de yine iletişim kurmayın ihmal etmeyin!

İç Cephe Mantolama Hizmeti

İç ve dış cephe mantolama hizmeti konusunda en doğru adrese geldiğinizi daha önce ifade etmiştik. İç mantolama işlemlerini de tekil olarak sunuyoruz. İç mantolama işlemi genelde daha önce dış mantolaması yapılmayan ve sonrada karar alınıp ısı yalıtımı yaptırmak isteyen müşterilerimizin talebi oluyor. Böyle durumlarda dairelerin ya da yapının iç kısmında gerekli işlemler yapılarak mantolama işlemi tamamlanıyor. İç mantolama işlemi sonrasında binada ihtiyaç duyulan ısı yalıtım sistemi kurulmuş oluyor. Talebiniz doğrultusunda adrese gelen uzman ve alanında profesyonel kadromuz iç duvarlara ısı yalıtım levhaları kaplayarak üzerini pürüzsüz bir şekilde kaplayıp boyama işlemini tamamlıyor. Dilerseniz işlemden sonra estetik anlamda daha hoş bir görünüm yaratmak için alçıpan hizmeti de veriyoruz.

Dış Cephe Mantolama Hizmeti

Dış cephe mantolama işlemi tüm yapılarda henüz inşaat aşamasındayken dizayn ediliyor. Özellikle yeni yapılar için olmazsa olmazlar arasında yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Dış mantolama işlemi de tıpkı iç mantolama işlemi gibi süreçlerden geçerek yapılıyor. Yine ustalarımız binanın dış yüzeyini komple ısı yalıtım levhaları ile kaplıyor. Ardından son aşama olarak üzeri düz bir şekilde kaplanıp, dış cephe boyama işlemi ile son buluyor. İç ve dış cephe mantolama işlemleri için bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve aklınıza takılan sorulara ayrıntılı yanıtlar alabilirsiniz.

İç ve Dış Cephe Mantolama Fiyatları

İç ve dış cephe mantolama hizmeti için fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Örneğin iç cephe mantolama için farklı fiyat uygulanırken dış cephe mantolama işlemi için daha farklı fiyat teklifler sunuyoruz. Buradaki fiyat farklılığı mantolama yapılacak binanın ya da dairenin durumuna, alan hacmine ve malzeme türüne göre değişkenlik gösteriyor. Firmamız yine de sizlere sektörün en kaliteli hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmayı taahhüt ediyor. Hem uygun hem de birinci sınıf mantolama hizmeti almak için geç kalmayın. Hemen bizi arayarak randevu oluşturup cazip fiyat tekliflerimiz hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

bottom of page