top of page
Ara
 • Yazarın fotoğrafıKalayhan

Konya Kazı Ve Harfiyat İşleri

Güncelleme tarihi: 3 Haz


Hafriyat İşlemleri Ne Şekilde Yürütülür?

Konya hafriyat firmaları olarak, hafriyat işlemleri ile ilgili hizmet vermekte olan bir şirketiz. Konya’ın tüm bölgelerinde en kaliteli ve güvenli hafriyat işlemini bizim şirketimiz sağlamaktadır. Hafriyat işlemleri, kazı çalışmaları anındaki ve çalışma bittikten sonraki çalışmaların tümünü kapsar. Kazı çalışmaları ve çevre düzenlemelerinin hepsi hafriyat işlemlerini oluşturur. Hafriyat işlemleri çok tehlikeli işlemler arasında yer alır. Pek çok şekilde hayati tehlike oluşturabilir. Biz bu gibi tehlikeleri önlemek adına çalışanlarımızı seçerken mesleğinde yetkinleşmiş ve mesleğini profesyonel bir şekilde yerine getiren kişilerden seçmekteyiz. Sizde güvenli ve kaliteli bir hafriyat hizmeti almak istiyorsanız eğer şirketimiz ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Hafriyat hizmetlerimize ek olarak KONYA KEPÇE KİRALAMA ve KONYA İŞ MAKİNESİ KİRALAMA hizmeti sunmaktayız.

Hafriyat İşlemleri Çok Riskli midir?

Biz firma olarak bina yıkımı Konya ve kazı çalışmaları gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Bina yıkımı fiyatları Konya veya kazı çalışmaları Konya gibi sorularınız hakkında bilgi sahibi olabilmek adına firmamız ile iletişime geçerek en ayrıntılı ve doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Hafriyat işlemlerimizi yürütürken mutlaka bunu en güvenli şekilde yerine getirmekteyiz. Firmamız hafriyat çalışmalarına başlamadan önce, çalışacağı alanda mutlaka önlemlerini en iyi şekilde almaktadır. İşinde uzman mühendis, işçi ve saha sorumlularıyla birlikte çalışmalarına başlamadan önce mutlaka çalışacağı alanı en profesyonel bir biçimde kontrol eder ve gerekli önlemleri alır. Şirketimiz çalışanlarını seçerken büyük ir titizlikle çalışmaktadır. Çünkü hafriyat işlemleri en yüksek tehlike barındıran çalışmalardan oluşur.

Kazı İşlemleri Nasıl Yerine Getirilir?

Kazı işlemleri pek çok inşaat alanında yapılmaktadır. Demiryolu, karayolu, tünel kazıları gibi alanların hepsinde kazı çalışmaları yerine getirilmektedir. Kazı çalışmaları yerine getirilirken pek çok alet veya makine kullanılabilir. Kazı en basit şekilde el, kazma, kürek gibi ilkel aletlerle yapılabilir fakat günümüzde büyük kazı çalışmaları da yapılmaktadır. Bu tarzdaki daha geniş kapsamlı kazı çalışmaları için kazma, kürek gibi ilkel aletler yerine daha büyük makineler tercih edilmektedir. Biz firma olarak kazı çalışmalarımızı sürdürürken her zaman son model ve son teknoloji iş ve kazı makinelerini kullanmaktayız. Bu makinelerimiz sayesinde kazı yapma işlemimizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Bunun dışında güvenilir ve işinde uzman personelimiz ile her zaman size en iyi hafriyat hizmetini sunmaktayız. Hafriyat işlemlerimizi yerine getirirken kaliteli hizmetimizin yanında sizler için en uygun olan fiyat planlamasını da ayarlamaktayız. Eğer uygun fiyata en kaliteli ve güvenli hafriyat hizmeti almak isterseniz bizim şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bilgi ve iletişim için lütfen internet sitemizin iletişim kısmından bizlere ulaşınız.

Hafriyat ve Yıkım İşlemlerinde Kullanılan Makineler

Hafriyat işlemleri yerine getirilirken eskiden kazma, kürek tarzı aletler kullanılıyordu. Teknolojinin gelişmesi ve inşaat sektörünün farklı bir boyut kazanması ile birlikte hafriyat çalışmalarında makineleşme yoluna gidildi. Makineleşme hem insan gücüne olan ihtiyacı en aza indirmekte hem de zamandan en yüksek derecede kâr edilmesini sağlamaktadır. Bu yüzden makineleşme hafriyat sektörü açısından çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Biz firma olarak Konya’in her yerinde hafriyat hizmeti vermekteyiz. Çalışmalarımızı yerine getirirken de teknolojiyi yakından takip ederek en son model iş makinelerini kullanmaktayız. Bunların dışında alanında uzman kadromuz ile beraber sizler için en kaliteli hafriyat hizmetini biz vermekteyiz. Hafriyat alanında en sık kullanılan makineleri sayacak olursak;


 • Dozer,

 • Damperli Kamyon,

 • Buldozer,

 • Ekskavatör,

 • Skreyper,

 • Yük taşıyıcı,

 • Beko loder,

 • Kepçe kazıcı,

 • Kovalı kırıcı,

 • Paletli yükleyici,

 • Palet,

 • Greyder,

 • Mini yükleyici,

 • Amfibi ekskavatör,

 • Mini ekskavatör,

 • Uzun mesafeli ekskavatör.

Hafriyat İşlemleri Yerine Getirilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hafriyat işlemleri iş sağlığı ve güvenliği konusunda en tehlikeli meslek grubunda bulunmaktadır. Hafriyat işlemleri içerisinde birden çok tehlike barındırmaktadır. Bu tehlikelerin yaşanmaması adına veya oluşabilecek sorunların en aza indirgenebilmesi adına şirketimiz çalışmalarını en profesyonel şekilde sürdürmektedir. Şirketimizin öncelikli amacı çalışanların sağlığını ve güvenliğini sağlayarak işini en iyi şekilde yerine getirebilmektir. Yılların verdiği tecrübe ve işinde uzman ekibi sayesinde şirketimiz her zaman en iyi ve güvenli hafriyat hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. Bunların dışında hafriyat işlemleri yerine getirilirken güvenlik önlemleri en sıkı şekilde denetlenmekte ve alınmaktadır. Bunun dışında şirketimiz bina yıkımı hizmetleri de sunmaktadır. Bina yıkımı fiyatları Konya’de ne kadar diye soracak olursanız eğer, firmamız bina yıkımı işlemlerini en kaliteli ve en uygun fiyatlı olacak şekilde yerine getirmektedir. Bu yüzden firmamız her geçen gün biraz daha büyüyüp güçlenmektedir.

Hafriyat İşlemleri

Hafriyat işlemleri kazı çalışmaları ve kazı çalışması sonrası oluşan yığınların, molozların taşınması ve çevre düzenlenmesi gibi işlerin tümünü kapsar. Kazı çalışmaları bittikten sonra oluşan yığınların taşınması için de büyük bir emek ve çaba gerekmektedir. Biz  Konya hafriyat firması olarak bu işlemleri yerine getirirken  titiz Calışmaktayız. Bu sayede hem yaptığımız işi en kısa sürede tamamlamakta hem de en güvenli şekilde yerine getirmekteyiz. Amacımız her zaman kaliteli hizmet sunmaktır. Hafriyat sektörü iş sektörleri arasındaki en çok tehlike barındıran iş sektörüdür. Bu durumda bizde çalışmalarımızı yerine getirirken hem güvenlik önlemlerimizi en sıkı şekilde alıyoruz hem de işinde uzman ve tecrübeli personel kadromuz sayesinde oluşabilecek riskleri sıfıra indiriyoruz. Firmalarımız Konya’ın her yerinde hafriyat hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Sizde bizimle çalışmak isterseniz eğer, internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page