top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıKalayhan

Mutfak Tezgahı

Güncelleme tarihi: 3 HazMutfak Tezgahı

Konya Tezgah; yılların verdiği tecrübe ile Konya`nın en kapsamlı ve en kaliteli mutfak tezgahlarını üretmekte ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine Konya`da mutfak tezgahı uygulama hizmeti vermektedir.


Tezgah üretiminde başta granit mutfak tezgahı, çimstone mutfak tezgahı ve belenco mutfak tezgahı olmak üzere kullandığı dünya çapındaki markaları kaliteli işçilik ve kusursuz hizmet anlayışı ile size sunmaktadır.


Konya Tezgah müşteri memnuniyetinin verdiği haz ve işinde ilk zamanki heyecanı ile hizmetlerine devam etmekte ve mutfak tezgah fiyatları olarak Konya`da çok uygun fiyatlara müşterilere sunulmaktadır.

Mutfağınızı Konya Tezgah Modelleri ile Güzelleştirelim

Yeni bir ev kiralamak isteyen ya da yeni bir ev almak isteyenlerin evlerde ilk baktıkları yer mutfaklardır. Özellikle bayanlar evlerin diğer odalarına göz atmadan önce mutfağın içine sinmesini, onu rahatlatmasını istemektedir. Çünkü bir bayanın belki de ömrünün çoğunluğunu mutfakta geçirmektedir. Tabi ki mutfağın çok güzel olmasının yanında kullanışlı olması da gerekmektedir. Bir mutfağın kullanışlı olabilmesi için mutfak tezgahının uzun ya da daha dekoratif olarak döşenmesi gerekmektedir.

Bizlerde firma olarak değerli müşterilerimize bu yönde hizmetler sunmaktayız. Mutfağı mutfak yapan en önemli ekipmanın tezgah olduğunu düşünerek ve bunu da görerek mutfak tezgah modelleri Konya olarak hizmetlerimize tüm hızımızla devam etmekteyiz. Ekibimiz uzman ve işinin ehli kişilerden oluştuğu için mutfağınıza en uygun model hangisi ise sizinle beraber kararlaştırıp uygulamasını yapmaktayız.

Bu mutfak tezgahlarından çoğunlukla granit mutfak tezgahı Konya olarak geniş ürün yelpazemizden yararlanmaktayız. Granitin şık ve göz alıcı birbirinden farklı modellerini istediğiniz şekillerde tasarlayarak evinizde çok rahat bir şekilde kullanıma sunuyoruz. Granitten birkaç cümle ile bahsedecek olursak hem ağırlık hem de hacim bakımından çok uygun olması ve iç dış mekanlarda, farklı alanlarda uygulanabilen sağlam ve şık bir malzemeden oluşmaktadır.

Masa ve sehpa gibi tasarımlarda kolayca uygulanabildiği için en çok tercih edilen bir malzemedir. Granit tezgah modelleri Konya ekiplerimiz müşterilerimizin evlerine bizzat giderek mutfağın şekline en uygun olan tezgah planlamasını yapar ve mutfağın darlığına ya da büyüklüğüne uygun bir model belirleyerek müşterimize sunmaktadır.

Müşterimizle olan müzakerelerimiz neticesinde en şık ve en uygun model belirlenir ve en kısa sürede hazırlanıp monte işlemleri yapılır. Mutfak tezgahlarına belirlenen granit fiyatları Konya ise kullanılan malzemeye, yapılan işçiliğe ve ölçümlere bakılarak tespit edilip, müşterimize en uygun fiyatlar sunulmaktadır.

Konya mutfak tezgah modelleri olarak sizlerin istediği donanıma ve isteklere sahip firmayız. Dayanıklı yapısı olan mermerler ile esnek yapıda tezgâhlar oluşturur. Konya mutfak tezgah deyince ilk akla gelen mermer ve granitlerdir. Dokusu ve kalitesi ile uzun süre kullanım imkanı sunarız. Firmamız alanında uzman kişiler ile çalışıp Konya en iyi mutfak tezgahlarını inşa ediyoruz.


Konya mutfak tezgahı önerileri bakımından sizlere şık estetik tezgahlar oluşturup mutfak dekorasyonlarını hem kullanışlı hem de uzun süre kullanım imkanı sunuyoruz. Çimstone mutfak tezgahı dayanıklı ve anti bakteriyeldir. Kurulumu titizlik gerektirdiği için usta kişiler tarafından oluşturuyoruz. Çimstone toz halinde olan kayaç ve değerli reçinelerden oluşur.

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page