top of page

Elektrik Tesisat İşleri

Elektrik Kabloları

 Elektrik Tesisat İşleri

Elektrik ve tesisat işleri konusunda hizmet almak için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Son derece kaliteli ve alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerden de memnun kalacağınızdan yine emin olabilirsiniz. Villa Tadilatı İzmir olarak sektörde uzun süredir yer alıyoruz. İnşaat sektöründe verdiğimiz hizmetin yanı sıra Villa Tadilatı İzmir olarak da tüm yapılar için gerekli yan hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmet kollarımızdan biri de elektrik tesisat işleri olarak yansıyor. Bildiğiniz üzere elektrik hayatın olmazsa olmazlarından biridir. Her yapıda, her alanda mutlaka elektrik tesisatı yer alıyor. Haliyle elektrik konusunda da uzman kişilerden ve firmalardan destek almak büyük ölçüde önem taşıyor. Eğer siz de elektrik tesisat işleri konusunda hizmet almayı hedefliyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hemen randevu talebi oluşturmak ve akabinde de hem cazip fiyatlı hem de birinci sınıf bir hizmetin detayları hakkında bilgi almak üzere bizi arayabilirsiniz.

Elektrik Tesisat Hizmeti

Elektrik tesisat işleri için hizmet alırken oldukça ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Çünkü elektrik ciddi anlamda teknik bilgi ve tecrübe isteyen bir iş koludur. Arızalar, onarımlar ve tamamen elektrik tesisat döşemelerinde bizden gönül rahatlığı ile sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Uzun süredir sektörde yer aldığımız için, alana ilişkin yeterli donanım ve tecrübeye sahibiz. Aynı zamanda ekibimizin de profesyonel ve alanında uzman kişilerden oluşması verdiğimiz hizmetin de kalitesi ile doğru orantılıdır. Elektriğin hayatımızın her alanında yer aldığını daha önce de ifade etmiştik. Buna bağlı olarak elektrik tesisat hizmetlerimizden bazıları şu şekildedir;

  • Priz tesisatları

  • Komple yapı elektrik tesisatları

  • Kombi tesisat çalışmaları

  • Klima tesisatları

  • Telefon ve internet kablo tesisatları

  • Aydınlatma tesisatları

  • Yangın ihbar sistemi tesisatları

  • Elektik akımı ile çalışan tüm yapı gereçleri konusunda bakım, onarım ve tesisat çalışmaları

İşte tüm bu hizmetleri alabilmeniz için sizlere sadece bir telefon kadar yakın bulunuyoruz. Elektrik tesisat işleri konusunda uzmanlığımıza son derece güveniyor ve eminlik ile sizlere hizmet veriyoruz. Hemen bizi aramayı ve hizmet almak için de randevu oluşturmayı unutmayın!

Elektrik Tesisat İşleri Fiyatları

Elektrik tesisat işleri konusunda sunduğumuz hizmetler için tek ve net bir fiyat vermek ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü fiyat çalışmalarını ancak keşiften sonra netleştirmek ve sunmak mümkün oluyor. Her elektrik tesisat işi için ayrı detaylar ve gereksinimle söz konusu oluyor. Bu nedenle hizmetimize ilişkin ayrıntılı ve detaylı fiyat tekliflerimizi öğrenmek için öncelikle yapılması gereken, talep ettiğiniz hizmetin detaylarını bize iletmeniz gerekiyor. Bunun için bizi arayarak ayrıntı bilgi aktarmanız yeterli olacaktır. Ardından ilgili ekibimiz çalışma alanını ziyaret ederek en hızlı şekilde fiyat teklifini sunarak çalışmalarına başlayacaktır.

bottom of page