top of page

Mermer Granit 

Granit yüzeyleri

Mermer Granit İşleri

Konya Mermer, Granit ve Dekoratif Mermer İşlerinin Ustası Hüseyin Solmaz ve ekibi 15 yıllık tecrübesiyle, Apartman girişlerinde, dükkanlarınızda, mermerle veya granit ile döşetmek veya kaplatmak istediğiniz her yer için çeşitli renk ve ebatlarda yer döşemesi veya duvar kaplaması işleriniz itina ile yapılır. Mermer veya granitle döşetmek veya kaplatmak istediğiniz kullanım alanlarınızın fiyatlandırmasını yapmamız için iletişim sayfamızdaki iletişim formumuzu doldurarak veya aynı sayfada bulunan telefon numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Daha önceden yaptırmış olduğunuz mermer işleriniz zamanla çizilip bozulabilir, silim makinelerimiz ve kullandığımız özel cilalarımız vasıtasıyla her türlü mermer veya granit yer döşemesinin silim ve cilalama işlerini itina ile yapıyor zeminin ilk gün ki halinden daha parlak hale gelmesini sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi almak veya fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Dükkanlarınızın, apartman kapılarınızın, daire kapılarının veya daire içindeki kapılarınız için mermer kapı eşiği yaptırmak isterseniz bizi arayın. İstediğiniz her renk ve boyut ve adette kapı eşiği yaptırabilirsiniz.

İletişim bilgilerimize, eşik fiyatlarına ve sormak istediğiniz sorularınız için kullanabileceğiniz iletişim formuna ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eviniz, apartmanınız veya işyerinizdeki her türlü mermer veya granit; söküm, yapım, silim, cila ve tamirat işleriniz tarafımızdan itina ile yapılmaktadır. Kırılan mutfak tezgahınız, kapı eşiğiniz, mermer basamağınız, pencere önündeki denizliğiniz, süpürgelikleriniz, döşemeniz veya mermer kaplama işleriniz gibi birçok alanda kullanıyor olduğunuz mermerleriniz zarar görmüş olabilir.

Kısacası mermer veya granit kullanılarak yapılan tüm alanlarda tamir işiniz varsa iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir, konu hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Banyolarınızın istediğiniz yerine, istediğiniz tasarım ve renge sahip mermer veya granit banyo tezgahlarınızı itina ile yapıyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Mermer veya granit banyo tezgahlarının fiyatları, seçeceğiniz mermer veya granitin türüne ve ölçüsüne göre değişmektedir. Sizde banyonuza yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bizi arayın gelip ölçü alıp fiyat verelim. İletişim sayfamızı kullanarak bize ulaşabilir, mermer çeşitleri, fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Villanızın, evinizin, işyerinizin veya fabrikanızın kısacası bahçesi bulunan heryer için bahçenizdeki tüm mermer dekorasyon malzemelerinin temini, mevcut mermerlerin tamir, tadilat ve silim işleri veya gereken tüm yerlerin mermer yapım işleri tarafımızdan itina ve ustalıkla yapılmaktadır. Sizinde böyle bir ihtiyacınız varsa arayın görüşelim. İletişim bilgilerimize ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret ederek iletişim formu veya telefon numaralarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Kooperatiflerin, inşaatların, apartmanların, dükkanların, dairelerin (dubleks veya tripleks), villaların v.s merdiven bulunan bulunan her türlü kullanım alanınız için mermer veya granit ile yaptırmayı düşündüğünüz her türlü basamak işleriniz için bizi arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimize, iletişim sayfamız vasıtasıyla ulaşabilir, burdaki iletişim formunu doldurarak veya telefon numaralarımızı kullanarak bize ulaşıp mermer çeşitleri, renkleri ve fiyatlarıyla ilgili merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz.

Konya içi ve çevresinde her tür ve renk mermer veya granit ile tek kişilik, çift kişilik veya aile mezarlıklarınız ve mezar baş taşları itina ve ustalıkla ile yapılır. Şayet sizde mezar yaptırmak veya mezar fiyatlarını öğrenmek isterseniz, bizimle irtibata geçerek bu konuda her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

İletişim için; iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir veya aynı sayfada bulunan telefon numaralarımız vasıtasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdilerde banyolardaki yeni trend evde hamam modası. Sizlerde evinizde bu otantik ve tarihi havayı yaşatmak isterseniz banyolarınıza küvet veya duşa kabin yerine Mermer Türk Hamamı yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz ölçüde ve dilediğiniz şekilde banyonuzun şekline göre dizayn edebileceğimiz Türk hamamlarına birde mermer kurna yerleştirerek banyonuzu daha kullanışlı hale getiriyoruz. Dilerseniz gelip ölçüleri alarak fiyatlandırma yapabiliriz. Sizde banyonuza istediğiniz renk ve şekilde mermer Türk hamamı yaptırmak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir, sormak ve öğrenmek istediğiniz herşeyi bize danışabilirsiniz.

bottom of page