top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıKalayhan

Alüminyum ve PVC Doğrama İşleri


Alüminyum ve PVC Doğrama İşleri


Alüminyum ve PVC doğrama işleri konusunda hizmet almak üzere en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere tüm yapı işleri mutlaka profesyonellik ve tecrübe gerektiriyor. Gerek tadilat gerekse onarım işlerinin tümü için bu durumun geçerli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Alüminyum ve PVC doğrama işlerinde de aynı profesyonelliği ve kaliteyi arıyorsanız Villa Tadilatı İzmir firması olarak sizlere hizmet vermeye hazır bulunuyoruz. Alanında profesyonel ekibimiz ve hizmet tecrübemiz ile sizlere en iyisini sunmayı hedefliyoruz. Hızlı, güvenilir ve başarılı hizmetin en doğru adresindesiniz. Hemen bu hizmetimize ilişkin ayrıntılı bilgi almak ve randevu talebi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum ve PVC Doğrama Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum ve PVC doğrama işleri için kullanım alanları farklılık gösteriyor. Pek çok alanda işlevsel olarak tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Özellikle de alüminyum doğrama ürünlerinin kapı, pencere ve sineklik gibi alanlarda daha çok tercih edildiğini söylemek mümkündür. Hem dekoratif hem de kullanışlı olduğu için kapı, pencere ve sineklik olarak tercih edilen alüminyum doğrama işleri için firmamız etkin ve yetkin hizmet veriyor. Bu malzemenin ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız seçenekleri mevcuttur. Kullanılacağı alana göre yalıtımlı ya da yalıtımsız olarak tercih ediliyor. Alüminyum metal temelli ise PVC de onun aksine petrol temellidir. Her iki malzeme de yapılarda en çok tercih edilen malzemelerin başında yer alıyor. Ancak iki ürün ve malzeme türü için fiyatlar ve özellikler farklılık gösterebiliyor. PVC malzemesinin genel olarak kullanım alanlarını ele almak gerekirse;

  • Pencere

  • Kapı

  • Sineklik

  • Tesisat

  • Boru malzemeleri

Tüm bu alanlar dışında kullanıldığı pek çok alan olduğunu söylemek mümkündür. Alüminyum da yine aynı işlevler için tercih ediliyor. Fakat iki malzeme türü arasında temel özellik ve fiyat farklılıkları bulunuyor. Siz de ihtiyaç duyduğunuz alüminyum ve PVC doğrama işleri için hizmet almak ve aynı zamanda ön bilgi almak üzere hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile dilediğiniz zaman görüşme sağlayarak, aklınıza takılan soruların tümüne ayrıntılı yanıt alabilirsiniz.

Alüminyum ve PVC Doğrama İşleri Fiyatları

Alüminyum ve PVC doğrama işleri için fiyatlar tamamen farklılık gösteriyor. Kullanılacağı alana göre, malzeme, ölçü ve yapılacak işlem detayları baz alınarak fiyatlar belirleniyor. Alüminyum malzemenin PVC’ya oranla bir nebze daha pahalı olduğunu varsayabilirsiniz. Siz de hemen PVC ya da alüminyum doğrama işleriniz için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aklınıza takılan soruların tüm ayrıntılı detayları için biz aramayı, iletişime geçmeyi unutmayın! Firmamız İzmir’in her lokasyonuna en hızlı şekilde hizmet taşıyor. Güvenilirlik, usta işçilik ve en uygun fiyat teklifleri ile alabileceğiniz inanılmaz profesyonel hizmetlerimizi kaçırmayın!


3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page